Demi Moore pati një incident të vogël me veshjen teksa merrte pjesë në shfaqjen e Saint Laurent Pranverë/Verë 2024 gjatë Javës së Modës në Paris të martën (27 shtator).

Aktorja 60-vjeçare kishte veshur një fustan të zi të tejdukshëm me të brendshme të ngjashme. Moore po pozonte për foto, kur ngriti dorën dhe ekspozoi aksidentalisht gjoksin e saj. Megjithatë, ylli nuk u duk e mërzitur nga aksidenti teksa vazhdoi të buzëqeshte dhe të pozonte para kamerave. Aktorja mbërriti në ngjarjen e mbushur me yje së bashku me Kate Moss.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Java e Modës në Paris është një seri shfaqjesh dizajnerësh që mbahen dy herë në Paris, me ngjarje pranverë/verë dhe vjeshtë/dimër çdo vit.

Datat përcaktohen nga Federata Franceze e Modës dhe shfaqjet mbahen në vende në të gjithë qytetin.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb