Një motoçiklist i ri në moshë dhe eksperiencë në Slloveni, “u shemb” në tokë, pasi iu shkatërrua timoni.

Ai po ecte me shpejtësi dhe timoni “iu këput” teksa ndodhej në ajër. Motoçiklisti mbante një kamera në helmetë dhe për rrjedhojë gjithçka u regjistrua.

Fatmirësisht, i riu nuk pësoi lëndime të shumta dhe gjendja e tij u stabilizua.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb