Disa foto të publikuara nga një punëtor që merret me prodhimin e çantave me lëkurë gjarpëri në rajonin Java të Indonezisë, nxjerr në pah mënyrë se si prodhohen cantat e shtrenjta.
Ashtu siç duket edhe në foto, gjarpërinjtë pasi vriten, u merret lëkura përpunohet duke u bërë më pas çanta dhe aksesorë luksozë. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb