Interi pret Romelu Lukakun. Sulmuesi belg u dëmtua me 28 gusht, duke lënë te nënkmpionët e Italisë një boshllëk të madh në ofensivë.

Lajme të mira vijnë nga Corriere dello Sport. Lukaku do të bashkohet me grupin shumë shpejt dhe do të jetë gati për ndeshjen ndaj Romës, e programuar të luhet menjëherë pas Kombëtares.

Trajneri i Interit, Inzaghi mund të mos e aktivizojë nga minuta e parë për shkak të gjendjes fzike, por me siguri do e bëjë diçka të tillë në pjesën e dytë.

Rrrrrrr
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: