TIRANË

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka ironizuar reagimet e mazhorancës pas vendimit të parlamentit holandez për rikthimin e regjimit të vizave për shtetasit shqiptarë.

Në një status në “Facebook”, Manjani interpreton deklaratat, duke shkruar se qeveria akuzon Holandën se nuk po e lufton krimin dhe drogën.

“Pra qeveria jonë thotë, t’i vendoset regjimi i vizave Holandës. Ajo nuk po e lufton krimin dhe drogën… ✊?✊?✊?”, shkruan Manjani, teksa poston edhe një foto tjetër me drogë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: