Ish-deputetja e Partisë Demokratike Nada Meçorapaj , ka publikuar fotografi nga Vlora e përmbytur.

Meçorapaj ironikisht ka përshëndetur Ramën, duke shtuar se duhet t’i vijë turp që ka katandisur qytetin në këtë gjendje.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Postimi i ish-deputetes së PD-së Nada Meçorapaj:

Miremengjes Edi Rama!

Nga Vlora e permbytur ne cdo lagje, rruge, hyrje pallatesh, oborre shkollash!

Miremengjes nga Vlora qe sot duhet te te vije turp, te cilen e katandise ne kete gjendje.

Dil e bej propagande e genjeshtra sot, por duhet ta dish se mijera nena si une, nuk i cuan dot femijet ne shkolle, se nuk dilnin dot as tek oborri i shtepise nga vershi i ujrave!

Edhe me pare ka rene shi ne Vlore, por kurre nuk eshte bere si sot. Vlonjatet e kane kuptuar se sa me shume dite kalojne me Edi Ramen ne krye te vendit, aq me keq do te behet per ta dhe ler femijet e tyre

Mjaft me!!!! Eshte koha per ndryshim! Do ta nisim nga Vlora!

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb