Kristiana Skura do jetë imazhi i emisionit “Kalo Mesimeri” në kanalin “Krititi tv”, pjesë e rrjetit “SKAI” në shtetin grek.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ish-Miss Shqipëria prej vitesh jeton në Kretë dhe tanimë është gati të shndërrohet në një ikonë televizive në shtetin fqinj.
Kristiana është e njohur dhe për publikun grek, pasi ajo ka marrë pjesë në një program, ku tërhoqi vëmendjen me bukurinë e saj dhe trupin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb