Këngëtarja shumë e përfolur, Ronela Hajati është munduar gjithmonë të jetë e rezervuar për jetën e saj private. Mirëpo, pavarësisht kësaj, ajo nuk nguron që herë pas here të ndajë detaje.

Së fundmi, Ronela i ka dhënë mundësinë fansave të saj të bëjnë pyetjet që dëshirojnë në Instagram dhe padyshim ato kanë qenë të shumta.

Ndër të tjera, këngëtarja është pyetur se kur e ka dhënë puthjen e parë. Ajo e ka cilësuar me plot humor këtë eksperiencë si një traumë.

  • foto galeri
  • foto galeri

“Viti 3 gjimnaz, traumë”, ka shkruar Ronela shoqëruar me një emoji me të qeshura.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb