KOSOVE

Arjana Fejzullahu ,një emër tepër i lakuar tashmë për publikun,ka festuar dje ditëlindjen e saj.Insatgrami është bombarduar nga imazhi bukuroshes pasi çdo i ftuar vip nuk ka ngurruar të ndajë detaje nga super festa e organizuar.

Ajo ç’ka na ka rënë në sy ka qënë pikërisht urimet që bukuroshja ka marrë dhe ndër to mund të vecojmë urimin ëmbël që Ariana mori nga vjehrri i saj ,këngëtari Sabri Fejzullau.

“Atë ditë të madhe që erdhe, na e zbukurove shtëpinë ti lule e jona ,edhe 100 të tjera!është shprehur duke treguar në këtë mënyrë raportin e paqtë që ekziston ndërmjet tyre.

Nuk mund të rrimë pa përmendur dhe urimin e Ermalit ,bashkëshortit të saj të cilët të dy janë prindër të katër fëmijëve. “Gëzuar ditëlindjen dashuria ime!”-ka shkruar ai përkrah fotos së Arianës.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb