SHBA

Jennifer Lopez dhe Shakira do tw performojnë në skenën e ‘Super Bowl 2020’ U tha se mund të ishte Cardi B dhe Rihanna, por jo. Pas aludimeve, The National Football League (NFL) konfirmoi dy emra: J.Lo dhe Shakira.

Këngëtaret e konfirmuan në Twitter. Jennifer postoi një foto të Shakira-s dhe shkroi, “Kjo po ndodh. 02.02.20”. Po kështu edhe Shakira postoi një foto të Lopez me mbishkrimin “Bëhuni gati 02.02.20”.

Untitled 8

“Performanca në Super Bowl është tepër e veçantë për mua dhe jo vetëm sepse është 100 vjetori i NFL, por sepse edhe do të performoj me një mikeshë latine. Mezi po pres të tregoj se çfarë mund të bëjmë ne në skenën më të madhe në botë.”

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb