Edhe dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe e “Big Brothe VIP” dhe të gjithë banorët kanë mbështetësit e tyre.

Jonida Maliqi ka treguar se të gjithë finalistët i ka miq, përveç Beniadës. Madje, ajo dikur ka qenë e lidhur edhe me vëllain e Donaldit, Romeon.

E ftuar në ‘Ftesë në pesë’, këngëtarja pranoi se Donaldin e ka shumë xhan dhe nuk ka luajtur.

“Donaldin e kam shumë xhan. Ai është i njëjti si jashtë edhe brenda shtëpisë dhe nuk ka luajtur asnjë moment”, tha Jonida.

Më tej, këngëtarja foli pak edhe për jetën private duke pranuar se dikur mërzitej që flitej për të në media, por tani është mësuar dhe nuk i bën më përshtypje kjo pjesë. “Do mbetem aventuriere për dashurinë”, u shpreh Maliqi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: