Jonida Vokshi në muajin qershor u bë mama për herë të parë, duke sjellë në jetë një vajzë. Ndonëse ka kaluar pak kohë, Jonida duket se është më në formë se kurrë, duke rrëzuar të gjitha kilogramët e marra gjatë shtatzanisë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Së fundmi, ajo ka pozuar me bikini, buzë pishinës dhe linjat e saj janë të pabesueshme, duke i mahnitur të gjithë.

Ndjekësit kanë vërshuar menjëherë me komente të tipit “O Jonida po ke lindur ti apo s’ke lindur o goc?”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb