Kryebashkiaku i Kolonjës, Erion Isai ka shkuar sot në SPAK. Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala.

Mësohet se Isai do të merret në pyetje në Prokurorinë e Posaçme për një tender rruge, çështje për të cilën është kallëzuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb