Kampionia botërore në peshën super bantam e Federatës Ndërkombëtare të Boksit, Cherneka Johnson, diskuton titullin e saj këtë të shtunë kundër britanikes Ellie Scotney në Wembley Arena.

Por ajo tërhoqi gjithë vëmendjen gjatë peshimit duke shkuar toples, vetëm me bojë të bardhë për trupin. I njohur edhe si Sugar Neekz, i habiti të gjithë duke u ngjitur në peshore kështu.

Piktura e trupit simulonte një majë të bardhë që përfshinte gjithashtu logon e Onlyfans. Johnson, 28 vjeçe dhe e lindur në Zelandën e Re, ka humbur vetëm një nga 16 ndeshjet që ka zhvilluar që nga viti 2016.

Johnson ka postuar gjithashtu një video me miken e saj dhe boksieren Elle Brooke në rrjetet sociale. Dy boksieret planifikojnë të bashkëpunojnë në disa përmbajtje të përbashkëta për OnlyFans.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sugar Neekz Johnson (@sugar_neekz)

Më shumë se 100 sportiste i janë bashkuar OnlyFans vitin e fundit. Ebanie Bridges, kampionia botërore e Federatës Ndërkombëtare të Boksit (IBF) në peshën bantam, e njoftoi tashmë këtë gjatë peshimit për duelin e saj kundër Shannon O’Connell.

Ndër emrat e sportistëve jashtë boksit janë Madelene Wright (futbolliste), Key Alves (volejbolliste), Elise Christie (patinatore e shpejtësisë), Renee Gracie (pilote) dhe Erica Fontaine (gjimnastikë).

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb