Në Mbretërinë e Bashkuar kanë filluar ta thërrasin Kate Middletonin ‘Gucci Girl’.

Në fakt Dukesha nuk e fsheh pasionin e saj, të zbuluar gjatë viteve, për brandin ikonik italian, tani në pronësi të francezëve.
Vetëm në javët e fundit Kate Middleton në fillim është shfaqur me një fustan rozë të lehtë, të krijuar enkas për të, më pas me një këmishë lejla.

E famshme si këmishë i njëjti model është veshur edhe nga Melania Trump në 2016 gjatë fushatës elektorale.
Tani kjo këmishë ngjyrë vjollcë e zgjedhur nga Kate ka tërhequr vëmendjen sepse është veshur edhe nga Middleton, por me kopsa ndryshe.

Këmisha e veshur nga Melania i kishte kopsat mbrapa ndërsa e Kate i kishte para. Pavarësisht kopsave dhe disa detajeve të vogla ndryshe, si Melania dhe Kate duken shumë bukur.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb