Nga: ENEIDA CAKERRI

300 gr çokollatë për ëmbëlsira
150 gr gjalpë
220 gr sheqer kaf
5 vezë
140 gr miell
100 gr arra

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb