Kelly Brook ka marrë tërë vëmendjen në Brit Awards 2019 në Londër.

Ajo është paraqitur me një fustan të kuq, të care te kembët dhe me një dekolte shpërthyese, duke nxjerre ne pah asetet e saj.

Kelly Brook edhe njëherë ka treguar se di të jetë në qendër të vëmendjes.

(da.xha/BalkanWeb)

2 208
2 208
3 92
3 92
4 35
4 35
6 27
6 27

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb