TIRANE – Manjola Nallbani ka qenë gjithmonë e rezervuar për sa i përket jetës private dhe familjes. Gjithsesi mediat rozë kanë arritur të zbulojnë pjesë nga jëta e këngëtares së njohur shqiptare.

Untitled-2

Ajo mbrëmjen e kaluar ishte e ftuar në emision e ‘Në kurthin e Piter Pan”, ku dhe i është dashuri t’i përgjigjet pyetjeve të fëmijëve. Një ndër to ishte dhe pse këngëtarja nuk poston foto me bashkëshortin e saj.

Ka qenë gjithmonë e rezervuar për jetën e saj private, edhe pse mediat shpeshherë kanë zbuluar copëza nga jeta për këngëtaren e dashur Manjola Nallbani. Por këtë herë, e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ajo është treguar mjaft e sinqertë me fëmijët të cilët e kanë pyetur se përse nuk bën foto me bashkëshortin e saj.

“Njerëzit frymëzohen nga ne, nga muzika jonë. Ndërkohe që bashkëshorti im Sokoli, ka një profesion tjetër, është gjykatës dhe nuk i pëlqen vëmendja e tillë, e rrjeteve sociale”,- ka thënë këngëtarja e njohur.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: