Këngëtarja kosovare Arta Bajrami pavarësisht se i ka kaluar të 40-tat, mbetet ende një femër joshëse dhe në superformë.

E njohur për disa hite dhe shumë vite qëndrim në skenë, këngëtarja ka pozuar kësaj radhe me bikini dhe në taka, dy elemente që s’kanë asgjë të përbashkët me njëra tjetrën.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb