Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në stadiumin e Kamzës në pushimin e takimit. Shefi i klubit Luftëtari, Gentian Nora, si dhe zv.presidenti Harrallamb Tavo, janë kërcënuar në tribunën VIP pas përfundimit të pjesës së parë. Lajmin e konfirmon ekskluzivisht për “Panorama Sport” vetë Nora.

“Persona që qëndronin afër tribunës VIP erdhën na bënë presion, që ne të detyronim ekipin të linim ndeshjen në pjesën e dytë. Ndërhyri policia dhe situata u qetësua. Është turp i madh. Ikëm nga stadiumi dhe e pamë pjesën e dytë me tifozët”, – tregon Nora.

Nora-470x264

 

http://www.panorama.com.al/sport/ekskluzive-kercenime-ndaj-drejtuesve-te-luftetarit-ne-kamze-lini-ndeshjen-se/

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb