Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në Sirnak të Turqisë. Punonjësi i një kompanie minerare, kishte disa kohë që nuk merrte rrogën dhe kështu vendosi të “hakmerrej” ndaj shefit. Ai, merr buldozerin dhe ka nisur të shkatërrojë kamionët e kompanisë.

Ai duket se kishte ndërmend t`i shkatërronte të gjithë, por punonjësit e tjerë kanë ndërhyrë dhe kanë arritur ta qetësojnë, ndërsa pronarit, rroga e papaguar e burrit,
i kushtoi shumë më shtrenjtë.

Deri tani ndaj tij nuk është marrë asnjë masë.

@xalo.yilmaz0676

sizce doğru birşeymi yaptı ##işçiler ##emekci ##ekmekparası ##inşaat ##işçilerkardeşdir

♬ orijinal ses – tiktokyayini

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb