TURQI

Aktori i njohur turk që prej vitesh është pjesë e ekranit shqiptar me serialet e tij, Kivanç RTatlitug do të bëhet së shpejti baba. Kështu raportojnë mediat turke duke cituar burime pranë çiftit. Bashkëshortja e aktorit, Basak Dizer është shtatzënë, por çifti po e mbajnë lajmin sekret.

Kivanç dhe Basak, të cilët kanë prej vitesh bashkë, thuhet se janë gëzuar shumë nga ky lajm. Aktori mezi priste të bëhej baba dhe është hedhur përpjetë nga gëzimi.

Ndërkohë vetë Kivanç dhe Basak nuk kanë reaguar pas këtij lajmi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb