TIRANE

Janë bashkë prej disa kohësh, por Sara dhe Ledri e bënë publike lidhjen vetëm pak kohë më parë. Pas shumë lajmesh e fotosh që qarkullonin në rrjet, ata konfirmuan edhe lajmin se ishin në pritje të fëmijës së parë.

Të gjithë kanë kuriozitet të shohin foton e parë të Sarës dhe Ledrit bashkë. Sara i është përgjigjur kërkesës së një ndjekësi/e dhe ka publikuar këtë foto, ku të dy duken shumë të dashuruar dhe të lumtur.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: