TIRANE

Pas një vere të ngarkuar, Butrint Imeri ka nisur pushimet në ishullin e Santorinit. Nuk kishte sesi ti shpëtonte syrit të publikut edhe shoqëruesja e tij në këto ditë relaksi. Dhe në videon e publikuar që ai ka nxjerrë në Instagram shihet se tryeza ka dy gota me një shishe shampanjë, dy pjata me ushqime dhe dy gota njëra filxhan kafeje dhe tjetra lëng portokalli e cila po na lë të dyshojmë se ai nuk ndodhet vetëm në këtë udhëtim.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Nga ana tjetër, dhe Kiara Tito ndodhet në Greqi, ku ka postuar një foto po nga ky ishull. Mesa duket çifti është ende së bashku duke shijuar ditë të mbushura me dashuri.


(BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb