Në episodin e sotëm të “Përputhen”, u shfaq një pjesë e takimit të Rrushes dhe Dritanit, ku ai tenton ta pushë, por ajo tërhiqet e mërzitur.

“Këto puthjet që mundohesh t’i marrësh kështu nuk i dua”, u shpreh Rrushja.

Rrushe 1
Nga ana tjetër, Dritani tha se i konsideron si diçka normale duke thënë se “puthja rrëmbehet nuk kërkohet, as nuk jepet”.

Ky guxim i Dritanit nuk i pëlqeu Rrushes e cila u largua nga tavolina e takimit, pavarësisht se ai u mundua ta rregullonte situatën.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: