TIRANE– Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka bërë publike sot afatet e regjistrimit të koalicioneve për zgjedhjet vendore. Sipas KQZ, afati i fundit për regjistrimin e koalicioneve është dita e nesërme, 22 prill.

Koalicionet duhet të regjistrohen brenda datës 22 prill, deri në orën 18:00.

(e.s/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb