Kryetari i PD Lulzim Basha ka lajmëruar se sot në orën 19:00 do të mbajë konferencë për mediat nga selia blu.

Basha pritet që të flasë në lidhje me një sërë çështjesh politike të nxehta të kohëve të fundit, sidomos për atë që po ndodh me Gjykatën Kushtetuese.

Lulzim Basha do të dalë në deklaratë për mediat, menjëherë pasi presidenti Meta mbajti po ashtu një konferencë të gjatë për mediat për të zgjedhur në Gjykatën Kushtetuese.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb