Gjatë vizitës së tij në Nju Jork kryeministri Rama përmes një postimi në Facebook ndan takimin miqësor me diplomatin, konsulentin gjeopolitik dhe politikanin amerikan Henry Kissinger.

Takimin me Kissinger, Rama e quan privilegj e ndërsa e cilëson si lëgjëndë të politikës së jashtme amerikane.

Gjatë ditës, kryeministri Rama është takuar edhe me Presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan.

 

Postimi i plotë në Facebook

‘FotoALBUM nga disa takime në Nju Jork, ku pata privilegjin e një bisede miqësore me legjendën e politikës së jashtme amerikane, Henry Kissinger

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb