Nga:ENEDIA CAKERRI

500 gr miell gruri
Një dorë miell misri të verdhë
250 ml kos
100 ml ujë
100 ml vaj ulliri
3 vezë
Kripë
1 lugë me pluhur fryrës

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb