TIRANE

Devis e ka treguar përherë se është shumë i dashuruar me ish- Miss Shqipërinë, Ertemiona Mejdani, e cila është bërë pjesë edhe e videoklipve të Devisit, duke i dhënë një tjetër shije notave muzikore të tij.

Kur bëhet fjalë për më të dashurën e tij, Devis Xherahu nuk i kursen asnjëherë dedikimet romantike e të ndjera. Me një foto përqafuar me partneren e tij, këngëtari i ka uruar ditëlindjen duke shkruar:

“Nuk di si te shprehem sot ne ditën tënde të lindjes, gjysma ime,
sepse ti je njeriu që nuk kërkon asgjë,
dhe qe meriton gjithcka,
dua të të shoh kështu gjithë jetën të buzëqeshur,
sepse buzëqesja jote është lumturia ime..
sepse ti linde për të dhënë vetëm mirësi,
jam me fat që të kam pranë dhe i lutem zotit të plakemi bashkë…
Happy Birthday dashuria ime.. ”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb