Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor pranë kavalishencës në Durrës.

Gazetari Shkelzen Henkoja raporton për BalkanWeb se në vendngjarje ka mbërritur policia dhe po heton shkaqet e aksidentit, ndërsa ika ardhur në ndihmë drejtueses së mjetit e cila duket e tronditur, por për fat të mirë nuk është lënduar.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: