Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli ka refuzuar ftesën e kryeministrit Edi Rama për të qenë kandidat për deputet në zgjedhje.

Burime për “News 24” bëjnë me dije se Leli ka refuzuar të jetë pjesë e listës së kandidatëve për deputet.

Leli mësohet se nuk dëshiron që të largohet nga drejtimi i Bashkisë Vlorë.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb