Ishte shpallur në kërkim për plagosje të rëndë dhe armëmbajtje pa leje, kapet i kërkuari në Shijak.

Gazetarja Klodjana Haxhiaj raportoi për “BalkanWeb” se specialistët e krimeve në komisariatin e policisë Shijak arrestuan të shumëkërkuarin shtetasin Alvaro Jashari, i cili akuzohet për plagosjen e Enri Isait.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb