SHKODËR

Një tjetër ngjarje e rëndë ndodh në ujërat tona.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanweb” se në zonën e Malësisë së Madhe, në Liqenin e Shkodrës, është mbytur një 24-vjecar.

Ai u mbyt në vendin e quajtur “Belshaj”.

Policia dhe grupi hetimor janë duke kryer të gjitha veprimet hetimore në lidhje me këtë rast.

Kujtojmë se këtë verë në vendin tone janë shënuar një numër i konsiderueshëm mbytjesh.

(d.xh/ balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb