TIRANË

Një 27-vjeçar ka mbetur i plagosur ditën e sotme në zonën e Saukut në Tiranë. Nga të dhënat e para thuhet se përplasja ka ndodhur për motive të dobëta, ndërsa fatmirësisht i plagosuri ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Policia dhe grupit hetimor kanë nisur punën  për dokuementimin e plotë të ngjarjes.

“Në afërsi të një parkingu të një hoteli në Sauk,  gjatë një konflikti të çastit për motive  ende të paqarta, shtetasi N.N dyshohet se ka plagosur me armë zjarri jashtë  rrezikut për jetën  shtetasin E.M.,27 vjeç, banues në Tiranë. Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe  po punon për zbardhjen e rrethanave tê ngjarjes.Shërbimet e Policisë po krehin zonën dhe kanë ngritur pika kontrolli për kapjen e autorit i cili është shpallur menjëherë  në kërkim policor”-njofton policia.

(n.m/BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: