Një pako e dyshimtë ka alarmuar këtë mesditë qytetin e Këlcyrës. Pakoja është pikasur mbi një varr të varrezave greke.

Menjëherë janë njoftuar Forcat Xheniere nga Tirana, të cilat janë nisur drejt vendngjarjes për verifikim.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb