Lëkundje tërmeti në Shqipëri. Mësohet se tërmeti me magnitudë 3.2 të shkalles rihter është ndjerë në orën 22:21.

Ndërkohë epiqendra ka qenë Deti Adriatik. Këto ditë ka pasur disa lëkundje tërmeti në vend, siç ishte në Korçë ditën e shtunë.

  • foto galeri

Kujtojmë se vendi ynë është goditur rëndë në 26 nëntor nga një tërmet i fuqishëm, ku fatkeqësisht humbën jetën 51 persona.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: