KOSOVË

Lojtarët e kombëtares së Kosovës në futsallë janë fotografuar teksa tymosin cigare pak para nisjes për në Gjeorgji.

Në ambientet e aeroportit të Prishtinës ‘Adem Jashari’ disa prej lojtarëve shihen nga fotot teksa konsumojnë cigare.

Duket që lojtarët janë të pashqetësuar dhe thuajse gjithë ekipi i tyre pi cigare. Në kualifikueset për Euro 2020 Kosova do të përballet me Austrinë, Gjermaninë dhe Gjeorgjinë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

/Kosova Press

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb