ITALI

Ish-mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana, ka qenë pasditen e djeshme në një lidhje direkte në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon.

Mes pandemisë së koronavirusit, ai është izoluar në shtëpinë e tij në Itali së bashku me bashkëshorten, Monikën dhe dy fëmijët e tij.

Loriku zbuloi se ka një raport të shkëlqyer me motrën e tij të vogël. Madje tha se për të motrën, bëhet më shumë xheloz se për Monikën (gruan). Këtë xhelozi që ka për motrën, dëshiron që ta trashëgojë dhe tek vajza, për të krijuar dhe me të një, raport të veçantë.

“Unë jam shumë liberal, Monika është shumë posesive dhe kjo i vjen çudi, si unë nuk bëhem xheloz. Unë i thash që sigurisht ku dashuron një njeri je xheloz, por unë nuk merrem me detajet. Ajo më ngacmon që të bëhem më shumë xheloz. Por kur e sheh ku ka të bëjë me motrën time, që mbush 18 vjeç, ajo shikon një Lorik tjetër. Unë kam një xhelozi ekstreme, por do e trashëgoj dhe këtë tek vajza”, tha Loriku.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: