TIRANE

Lorik Cana është jo vetëm nga ish-futbollistët më të mirë të kombëtares sonë por edhe një nga meshkujt më të bukur. Pak ditë më pare ish-kapiteni festoi 37-vjetroin e lindjes, por edhe sot ai është mjaft simpatik dhe tërheqës.

Loriku është kthyer 11 vite pas në kohë dhe ka publikuar një foto të tij bardhezi, të shkrepur nga fotografi i njohur shqiptar, Fadil Berisha.

“2009 fotografuar nga më i miri”, ka shkruar Cana krah fotos ku nuk kanë munguar pëlqimet e shumta nga ndjekësit e tij,

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: