AFRIKË E JUGUT

Një makinë që kishte hyrë na parakalim goditi dy punonjës të Rrugëve në Cape Town.

Makina i goditi dy punonjësit, në kohën që po lëvizte me shpejtësi të madhe. Për fat të mirë, punonjësit janë jashtë rrezikut për jetën.

Në pamje duket momenti i tmerrshëm, kur 2 punonjësit hidhen në ajër prej makinës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb