MALI I ZI

Duket se Mali i Zi, vendi i fundit ku arriti COVID-19 në Ballkan është i pari që e mposht. Prej 13 ditësh vendi fqinj nuk ka asnjë rast të ri me COVID-19.

Në total Mali i Zi ka shënuar 324 raste nga të cilët 311 të shëruar dhe 9 të vdekur.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb