TIRANE

Marnia Vjollca i është rikthyer ekranit dhe punës me ‘Klanifornia’ pak ditë pas lindjes. Fotot e daljes së parë si nënë e re, moderatorja i publikoi në Instagram dhe komentet nuk kanë munguar. E veshur me Elisabetta Franchi si çdo javë, Marina mori pafund komplimenta, ndërsa ekranit i mungoi vetëm javën e kaluar.

Moderatorja dhe bashkëshorti i saj, Getoar, u bënë prindër për herë të parë të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin Marget më 24 nëntor.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: