SPANJA

Antoine Griezmann rikthehet tek Atletico Madrid. Marrëveshja është arritur për një huazim me të drejtë blerjeje për 40 milion euro.

Ndërkohë në këtë operacion Atletico nuk ka përfshirë Joao Felix-in për t’ia dhënë Barcelonës.

Blaugranët në këto minuta  të fundit të merkatos janë të përqëndruar tek transferimi i Luuk de Jong nga Sevilla.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb