Mbërrin rasti i dytë në Infektiv për ditën e sotme. Gazetari Erjon Skëndaj raportoi për “BalkanWeb” se një burrë rreth të 60-ave ka mbërritur në Spitalin Infektiv me ambulancë.

Më herët një grua nga Fushë Kruja rreth 45 vjeç ka mbërritur në spital. Gazetari Skëndaj raportoi se rasti i gruas nga Fushë Kruja ishte më i rënduar. Pacientja është transferuar me karrocë nga ambulanca në brendësi të spitalit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb