Teuta mbylli një sezon zhgënjyes, pa trofe, dhe mbi të gjitha jashtë Evropë. Klubi durrsak qëndroi në garë në javët e fundit, por u dorëzuar pa kushte përballë Partizanit duke bërë që ta mbyllin sezonin e rregullt në vendin e 6-të. Durrsakët kërkojnë të nisin gjithçka nga e para teksa këtë të shtunë kanë vendosur në lidhje me të ardhmen e Edi Martinit.

Me anë të një komunikate për mediat, klubi bregdetar ka njoftuar se Edi Martini nuk do të jetë më trajneri i Teutës.

Martini
Martini

Ky largim i Martinit shton dhe më shumë zërat që shohin teknikun shkodran në krye të Vllaznisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: