Më e keqja kaloi: Maria Dolores, nëna e Cristiano Ronaldo, është rikthyer në shtëpi pas operacionit që iu nënshtrua një muaj më parë. Lajmin e ka bërë publik vetë Dolores, me anë të një postimi në Instagram, ku shfaqet në palestër sëbashku me fëmijët e saj, përfshi këtu edhe C.Ronaldo:

Dolores
Dolores

“Iu shkruaj vetëm për t’iu thënë fundjavë të bukur dhe për t’iu treguar se jam në shtëpi, nuk kam justifikime për tu mos rikuperuar. Motivimi, frymëzimi dhe shumë dëshirë nuk më mungojnë”, shkruan Dolores. Sigurisht me një instruktor në krah si CR7, Dolores nuk i mbetet gjë tjetër vetëm të stërvitet.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb