Një artist tatuazhesh në Brazil ka bërë një çmenduri të vërtetë me dukjen e tij.

Ai ka gjymtuar tiparet, duke hequr hundën e prerë veshët, për të marrë nja pamje të frikshme.

Më pas, ai ka mbuluar rreth 99% të trupit të tij me tatuazhe, përfshirë edhe bebet pjesën e brendshme të syve. Frenando Franco de Olivera, i është nënshtruar një operacioni për të transformuar dhëmbët sit ë një vampiri.

“Kam gjuhë të frikshme dhëmbë vampirësh, implantime biri në kokë. E bëra këtë që të dukem sa më i frikshëm. Për ta arritur, duhej me doemos të pritej hunda, e bëra edhe këtë”, tha De Olivera.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: