Sërish një ngjyrë me tone të blusë për Meghan Markle, që ka zgjedhur akoma një ngjyrë të kaltër, për look-un e saj në Tonga, duke i bërë të gjithë të mendojnë që fëmija që ajo pret të sjellë në jetë mund të jetë një djalë.

E qeshur dhe në formë si asnjëherë më parë, dukesha e Sussex tregohet gjithmonë dhe më e lirshme në takimet zyrtare me bashkëshortin Harry.

Gjithashtu sipas thashethemeve thuhet që edhe unaza që Maghan ka mbajtur gjatë turneut australian, zbulon datën e lindjes së princit, sipas kuptimit të gurit, lindja mund të vijë në prill.

Kështu teksa të gjithë hamendësojnë, Markle tregon krenare format e saj rrumbullake që rritet dita ditës…
(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb