Nga: ZONJA KATERINA

Kos, Tërshërë, Fiq të thatë, Pak mjaltë , Fara luledielli

Tërshërën mund ta zbusim një natë më parë sipas preferencës ose mund ta konsumojmë direkt në moment. Në një tas të vogël hedhim një gotë kos, shtojmë 2-3 lugë gjelle tërsherë dhe më pas disa fiq të thatë të prerë në copëza. Në fund shtojmë një lugë gjelle mjaltë dhe disa fara luledielli ose fara kia.

(er.cu/vila24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb